KURSY:
Do ceny kursów należy doliczyć wpisowe w wysokości 40 €.
INTENSYWNY KURS 20 |
KURS DŁUGOTERMINOWY |
Cena za komplet tygodni |
Ceny za tydzień |
1 tydzień = 185 € |
5 – 11 tygodni = 160 € |
2 tygodnie = 355 € |
12 – 23 tygodnie = 152 € |
3 tygodnie = 510 € |
24 – 35 tygodni = 146 € |
4 tygodnie = 665 € |
36 – 48 tygodni = 140 € |
|
|
INTENSYWNY KURS 30 |
Cena za zestaw tygodni |
1 tydzień = 295 € |
2 tygodnie = 545 € |
3 tygodnie = 750 € |
4 tygodnie = 975 € |
|
INTENSYWNY KURS 20+5 |
KURS DŁUGOTERMINOWY |
Cena za komplet tygodni |
Ceny za tydzień |
1 tydzień = 350 € |
5 – 11 tygodni = 305 € |
2 tygodnie = 685 € |
12 – 23 tygodnie = 297 € |
3 tygodnie = 980 € |
24 – 35 tygodni = 291 € |
4 tygodnie = 1,260 € |
36 – 48 tygodni = 285 € |
|
|
DZIECI: JĘZYK HISZPAŃSKI I ZAJĘCIA (5-10) |
Cena za komplet tygodni |
1 tydzień = 185 € |
2 tygodnie = 355 € |
3 tygodnie = 510 € |
4 tygodnie = 665 € |
|
DZIECI: HISZPAŃSKI I ŻEGLARSTWO (8-13) |
Cena za zestaw tygodni |
1 tydzień = 300 € |
2 tygodnie = 580 € |
3 tygodnie = 790 € |
4 tygodnie = 995 € |
|
DZIECI: MINIGRUPA POZA SEZONEM (5-15) |
Cena za zestaw tygodni |
1 tydzień = 295 € |
2 tygodnie = 585 € |
3 tygodnie = 870 € |
4 tygodnie = 1160 € |
|
INTENSYWNE KURSY HISZPAŃSKIEGO 20 NASTOLATKÓW |
Cena za komplet zajęć |
1 tydzień = 185 € |
2 tygodnie = 355 € |
3 tygodnie = 510 € |
4 tygodnie = 665 € |
|
DZIENNY OBÓZ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA MŁODZIEŻY |
Cena za komplet tygodni |
1 tydzień = 295 € |
2 tygodnie = 570 € |
3 tygodnie = 770 € |
4 tygodnie = 995 € |
|
PEŁNY PROGRAM JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA MŁODZIEŻY |
Cena za komplet tygodni |
1 tydzień = 800 € |
2 tygodnie = 1350 € |
3 tygodnie = 1900 € |
4 tygodnie = 2250 € |
|
PRYWATNE LEKCJE – 1 UCZEŃ |
PRYWATNE LEKCJE – 2 UCZNIÓW |
Cena za komplet zajęć |
Cena za komplet zajęć |
10 lekcji – 370 € |
10 lekcji – 450 € |
20 lekcji – 640 € |
20 lekcji – 800 € |
30 lekcji – 870 € |
30 lekcji – 1110 € |
|
|
LEKCJE ONLINE – 1 UCZEŃ |
LEKCJE ONLINE – 2 UCZNIÓW |
Cena za komplet zajęć |
Cena za komplet zajęć |
10 lekcji – 360 € |
10 lekcji – 435 € |
20 lekcji – 590 € |
20 lekcji – 735 € |
30 lekcji – 800 € |
30 lekcji – 995 € |
|
|
ZAKWATEROWANIE:
RODZINA GOSZCZĄCA
(NIEPEŁNE WYŻYWIENIE) |
RODZINA GOSZCZĄCA
(NIEPEŁNE WYŻYWIENIE) |
Cena za tydzień/os.* |
Cena za tydzień/os.* |
Pokój jednoosobowy: 1 tydzień – 220 € |
Pokój jednoosobowy: 1 tydzień – 255 € |
Pokój dwuosobowy: 1 tydzień – 195 € |
Pokój dwuosobowy: 1 tydzień – 220 € |
Dodatkowy dzień: 40€ (pojedynczy) – 30€ (dwuosobowy) |
Dodatkowy dzień: 45 € (pojedynczy) – 35 € (podwójny) |
|
|
APARTAMENT NA PLAŻY
(POZA SEZONEM) |
APARTAMENT NA PLAŻY
(ŚREDNI SEZON) |
APARTAMENT NA PLAŻY
(SEZON WYSOKIM) |
Cena za tydzień* |
Cena za tydzień* |
Cena za tydzień* |
SEZON NISKI
(1 stycznia – 1 czerwca / 15 września – 28 grudnia) |
SEZON ŚREDNI
(2-29 czerwca / 1-14 września) |
SEZON WYSOKI –
(30 czerwca-31 sierpnia) – okres letni |
1-2 osoby: 400 €/tydzień |
1-2 osoby: 700 €/tydzień |
1-2 osoby: 1100 €/tydzień |
3-5 osób: 450 €/tydzień |
3-5 osób: 850 €/tydzień |
3-5 osób: 1200 €/tydzień |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
|
|
|
APARTAMENT MIEJSKI
(POZA SEZONEM) |
APARTAMENT MIEJSKI
(ŚREDNI SEZON) |
MIESZKANIE MIEJSKIE
(SEZON WYSOKI) |
Cena za tydzień* |
Cena za tydzień* |
Cena za tydzień* |
SEZON NISKI
(1 stycznia – 1 czerwca / 15 września – 28 grudnia) |
SEZON ŚREDNI
(2-29 czerwca / 1-14 września) |
SEZON WYSOKI –
(30 czerwca-31 sierpnia) – okres letni |
1-2 osoby: 350 €/tydzień |
1-2 osoby: 450 €/tydzień |
1-2 osoby: 650 €/tydzień |
3-5 osób: 400 €/tydzień |
3-5 osób: 500 €/tydzień |
3-5 osób: 700 €/tydzień |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
|
|
|
MIESZKANIE WSPÓLNE
(POZA SEZONEM) |
MIESZKANIE WSPÓLNE
(SEZON) |
Cena za tydzień* |
Cena za tydzień* |
POZA SEZONEM |
SEZON WYSOKI (lipiec-sierpień) |
Pokój jednoosobowy: 170€/tydzień (+4 tygodnie – 100€/tydzień) |
Pokój jednoosobowy: 200€/tydzień |
Dodatkowy dzień: 35 € |
Dodatkowy dzień: 35 € |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
*Sprawdź ceny za miesięczny wynajem |
|
|
ZAREZERWUJ KURS Z ZAKWATEROWANIEM